هواکش

مهمترین اصل در پرورش طیور ، تهویه و جریان مناسب هوای محیط می باشد و ابزار مناسب جهت این مهم ، استفاده از هواکش متناسب با ظرفیت سالن مورد نظر است.قدرت بالای تهویه هوا از مزایای هواکش های شباهنگ طیور است که آنرا از دیگر هواکش ها تمییز می دهد و از نکات مهم و قابل توجه ، کارکرد بدون ایجاد لرزش و صدای آزاردهنده می باشد. همچنین سهولت تعمیر و نگهداری ،نصب و راه اندازی آسان به امتیازهای آن می افزاید. این محصولات در سه رنج 70 ، 100 ، 140 با طراحی کاملا صنعتی و قابل رقابت با تولیدات خارجی به بازار عرضه می شود.

توضیحات
مشخصات فنی
پرسش و پاسخ

توضیحات

نكات در مورد هواكش هاي مرغداری
1. هواكش مرغداري شباهنگ طیور ویرا به منظور تنظيم و پايين آوردن دور پروانه با اتصال غير مستقيم (فولي-تسمه-شفت و ياتاقان ) توليد مي گردد.

2. هواكش مرغداري شرکت شباهنگ در سه سايز كه مشخصات فني آنها در جدول ذيل درج گرديده و بوسيله فولي دوبله جهت تنظيم در دو دور مختلف براي محصول و آب و هواي متفاوت ( گرما و سرما ) و همچنين دارا بودن دو ظرفيت هوادهي، پيش بيني شده است.

3. جنس بدنه هواكش هاي مرغداري شباهنگ از ورق گالوانيزه مي باشد.

4. هواكش هاي فوق داراي دمپر دو تكه اتوماتيك از ورق گالوانيزه با وزن مناسب براي سهولت در باز و بسته شدن آن مي باشد.

5. در پشت هواكش هاي مرغداري توري محافظ با مفتول ضخيم ضد زنگ بكار رفته است.

6. كليه اتصالات قاب ،توري و هواكش با پيچ و مهره مي باشد.

7. طراحي بدنه اين هواكش ها به گونه اي است كه با ضد زنگ،ميزان هوادهي بالا و همچنين صدايي در حد استانداردهاي مطلوب بين المللي است.

8. بنا به سايز اين هواكش ها ، تسمه ، شفت و ياتاقان هاي مصرفي انتخاب شده است.

9. پروانه هواكش ها با دستگاه الكتريكي بالانس مي گردد و هيچ گونه ارتعاشي را به دستگاه انتقال نمي دهد.

10. موتور بروي صفحه اي متحرك روي شاسي نصب گرديده كه موجب مي شود تنظيم و تعويض تسمه پروانه ها به سهولت انجام گيرد.

11. ياتاقان ها از نوع گيريس خور و بسته انتخاب گرديده كه مانع ورود هر گونه گرد و غبار به داخل آن مي گردد و طول عمر ياتاقان را تضمين مي نمايد.

مشخصات فنی

ندارد

پرسش و پاسخ

فروش تجهیزات مرغداری در تهران

لوازم مرغداری

مرغ داری صنعتی

chicken Industrial
مرغداری
لوازم مرغداری در تهران,تجهیزات مرغداری در تهران,فروش لوازم مرغداری در تهران,فروش تجهیزات مرغداری در تهران,وسایل مرغداری,قیمت لوازم مرغداری,قیمت تجهیزات مرغداری,لیست قیمت تجهیزات مرغداری,لوازم مرغداری گوشتی,تجهیزات مرغداری گوشتی,آبخوری مرغداری,دانخوري مرغداری,خرید لوازم مرغداری,خرید تجهیزات مرغداری,فروشگاه لوازم مرغداری,فروشندگان لوازم مرغداری,فروش لوازم مرغداری,فروش تجهیزات مرغداری,تجهیزات کامل مرغداری,تجهیزات گرمایشی مرغداری,لوازم گرمایشی مرغداری,تجهیزات پیشرفته مرغداری,لوازم مورد نیاز مرغداری,آبخوری نيپل,دانخوري بشقابی,هواکش مرغداری,دانخوري بشقابی مرغداری گوشتی,هيتر مرغداری,هيتر دوگانه سوز مرغداری,آبخوری و دانخوري مرغداری گوشتی