مه پاش

از راه های کنترل رطوبت استفاده از سیستم مه پاش است که با عبور آب با فشار بالا از درون خطوط آب و سپس نازل ها آب را پودر کرده و آن را به محیط منتقل می کند. این کار علاوه بر افزایش رطوبت سالن باعث کاهش دما نیز می شود.
مه پاش از قسمت سر سالن تا حدود 70% سالن ها نصب می شود. جهت تامین رطوبت سالن و خنک کنندگی سیستم فوق العاده ای می باشد به شرط آنکه تماما رطوبت را بصورت مه وارد سالن نماید. سیستم هایی که آب را بصورت قطرات درشت وارد سالن نمایند، از نظر بهداشت سالن و سلامت جوجه ها اشکال ایجاد خواهند کرد.

توضیحات
مشخصات فنی
پرسش و پاسخ

توضیحات

فعالیت عمده شرکت شباهنگ طیور ویرا در زمینه نصب و راه اندازی سیستم های تمام اتوماتیک مه پاش جهت سالنهای مرغداری و گلخانه ها می باشد
این شرکت با دارا بودن متخصصین مجرب و باتجربه موفق به ارائه خدمات و نصب صدها سالن مه پاش  (میست،فوگر)در کلیه نقاط کشور شده است.
سیستم های مه پاش  (میست،فوگر)شامل دستگاه اصلی خودکار که خود مشتمل بر تابلو برق اصلی مه پاش که هم برمبنای سنسور رطوبت و هم بر مبنای تایمر دیجیتالی جداگانه به د ستگاه مه پاش (میست،فوگر) ، توانایی فرمان  دادن می باشد تشکیل شده است.
بخش بعدی دستگاه سیستم تصفیه آب 3 مرحله ای  مه پاش می باشد که خود شامل فیلتر پلی فسفات (سختی گیر)، فیلتر توری (جذب ذرات) و کنف(جذب املاح) یکی دیگر از جزئیات دستگاه اصلی مه پاش (مه ساز)می باشد.
منبع 100 لیتری پلی اتیلن دستگاه مه پاش که خود دارای فلوتر اتومات ، صافی جداگانه داخلی و شیلنگهای اتصال کامل می باشد یکی دیگر از جزئیات دستگاه مه پاش می باشد.
الکتروپمپ های سیستم های مه پاش  (میست،فوگر)بر حسب تعداد نازل و متراژ کل سالن و تعداد خط های بکار رفته از 110بار الی 200 بار قابل جایگزینی بروی دستگاه مه پاش می باشند.
از دیگر مزیتهای سیستم های مه پاش این شرکت قابلیت تغییر حالت از مه پاش به کارواش در مواقع لزوم می باشد به این حالت که دستگاه دارای 4 چرخ  در زیر می باشد و در موقع استفاده به عنوان کارواش کلید را از حالت سنسور و یا تایمر خارج و روی کلید یکسره تابلو مه پاش قرارمی دهیم .کلیه شیلنگهای مه پاش استفاده شده توسط این شرکت از نوع شیلنگ مه پاش 4/1وارداتی و هیدرولیک سیم دار می باشند.
متراژهای شیلنگهای مه پاش متغیر و قابل سفارش توسط مشتری طبق سایز دلخواه می باشد. پایه های استفاده شده جهت شیلنگ های مه پاش از نوع تک پایه و 2 پایه از جنس فلز برنج می باشد که طبق سفارش مشتری می توان بصورت آبکاری شده تحویل گردد.
نازل های استفاده شده عموماً از نوع نازل سرامیکی تایوانی مه پاش می باشد.
سیم بکسل های نگهدارنده بکاررفته جهت شیلنگهای مه پاش از نوع روکش دار می باشد.
مه پاش در سالن های مرغداری عموماً برای عرض 12متر شامل 2خط طولی و برای
عرض های بالاتر به ازای هر4متر یک خط مه پاش اضافه می گردد.
از مزیت های نازل های سرامیکی مه پاش (میست،فوگر) می توان به دیر رسوبگیری آنها در مقایسه با انواع نازل استیل و برنجی مه پاش اشاره نمود.
این شرکت تونایی ارائه خدمات شامل فروش نازل وقطعات سیستم مه پاش ، نصب مه پاش ، راه اندازی سیستم مه پاش ، سرویس و نگهداری سیستم های مه پاش در کل کشور را دارا می باشد.
شرکت شباهنگ طیور ویرا تأمین کننده قطعات اصلی مه پاش (میست،فوگر) به صورت کلی و فروش قطعات مه پاش شامل: نازل تایوانی (استیل، سرامیکی، برنجی) ، شیلنگهای هیدرولیک مه پاش در متراژهای مختلف، پایه های برنجی یک طرفه و 2طرفه مه پاش ، انواع الکتروپمپ مه پاش ، دستگاه تصفیه آب مه پاش ، تابلو برق تک فاز و 3فازمه پاش ، گاری مه پاش ، انواع تبدیل و تقسیم سر پمپ
مه پاش ، مانومتر و درجه فشار روغنی مه پاش (مه ساز)، کوبله انواع الکتروموتور با پمپ های مختلف مه پاش طبق سفارش مشتری می باشد.
کلیه پکهای کامل نصب شده مه پاش توسط این شرکت دارای یکسال گارانتی و 10 سال خدمات پس از فروش در کلیه نقاط کشور می باشد.
سیستم های مه پاش علاوه بر استفاده وسیع در سالنهای مرغداری و گلخانه ها امروزه مورد استفاده رستوران ها، باغها، بهاربند دامداریها و جایگزین مناسبی بجای حوضچه آب سرد سونا در استخرها و مراکز تفریحی می باشند.
از دیگر مزایای سیستم مه پاش درمرغداری ها می توان به تنظیم رطوبت سالن بطور کنترل شده و کاهش چشم گیر گرد و غبار در مناطق بادخیز نام برد.
ضدعفونی و رطوبت دهی سالن توسط سیستم های مه پاش باعث کاهش بیماریهای تنفسی ، افزایش وزن و بهبود ضریب تبدیل گله در سالن مرغداری می گردد.
از دیگر مزایای سیستم های مه پاش (میست،فوگر) آسان بودن نصب و راه اندازی و تنظیم دلخواه شدت و میزان پاشش نازلهای مه پاش در سالنها را می توان برشمرد.
کلیه نازل های مه پاش (میست،فوگر) ارائه شده توسط این شرکت از نوع نازل ضد چکه سوپاپ دار می باشند.
نازل های ضد چکه در فشار 20 بار باز شده ودر موقع کارپمپ وقتی فشاربه زیر 20بار افت می کند سوپاپ نازل عمل کرده و نازل بدون قطره ای چکه بسته می شود.
نازل های مه پاش (میست،فوگر) وارد شده از کشور تایوان با مارک حک شدهSS Taiwan در انواع نازل سر سرامیکی مه پاش ، نازل سر استیل مه پاش عرضه می گردد.

برخی از مزایای استفاده ازسیستم مه پاش (فوگر)
1-تامین رطوبت موردنیاز سالن به صورت اتوماتیک
2- کاهش مشکلات تنفسی
3-بهبود ضریب تبدیل غذایی به دلیل تامین آسایش بیشتر گله
4- امکان ضدعفونی هوای مرغداری به صورت کاملا یکنواخت وموثر
5- امکان واکسیناسیون طیور برای واکسن های قطره چشمی

برخی از اجزای تشکیل دهنده

1- پمپ فشار بالا متناسب با طول سالن
2-شیر تنظیم فشار آب
3- فیلتر آب
فیلتر آب در مسیرورودی پمپ قرار داده میشود تا ازورود ذرات جامد ریز موجود درآب به داخل پمپ وسپس نازل هاجلوگیری نماید
4- شیلنگهای فشارقوی
5- نازل های مه پاش
این نازل ها که در اندازه های مختلف از 0.1تا 0.5 میکرون تولید میشوند که در دو نمونه سرامیکی واستیل عرضه میگردد
6- رطوبت سنج
به جهت کنترل رطوبت محیط مورد استفاده قرار میگیرد
7- تابلو فرمان
بنا به نیاز سیستم ودرخواست مشتری یک عدد کنترل فرمان شامل کنترلرهای مورد نیاز برروی سیستم نصب میشود
8- منبع آب

مشخصات فنی

ندارد

پرسش و پاسخ

فروش تجهیزات مرغداری در تهران

لوازم مرغداری

مرغ داری صنعتی

chicken Industrial
مرغداری
لوازم مرغداری در تهران,تجهیزات مرغداری در تهران,فروش لوازم مرغداری در تهران,فروش تجهیزات مرغداری در تهران,وسایل مرغداری,قیمت لوازم مرغداری,قیمت تجهیزات مرغداری,لیست قیمت تجهیزات مرغداری,لوازم مرغداری گوشتی,تجهیزات مرغداری گوشتی,آبخوری مرغداری,دانخوري مرغداری,خرید لوازم مرغداری,خرید تجهیزات مرغداری,فروشگاه لوازم مرغداری,فروشندگان لوازم مرغداری,فروش لوازم مرغداری,فروش تجهیزات مرغداری,تجهیزات کامل مرغداری,تجهیزات گرمایشی مرغداری,لوازم گرمایشی مرغداری,تجهیزات پیشرفته مرغداری,لوازم مورد نیاز مرغداری,آبخوری نيپل,دانخوري بشقابی,هواکش مرغداری,دانخوري بشقابی مرغداری گوشتی,هيتر مرغداری,هيتر دوگانه سوز مرغداری,آبخوری و دانخوري مرغداری گوشتی