جت هیتر

دمای سالن ‏های مرغداری تاثیر مهمی بر روی سلامت جوجه، صرفه‏ جویی در مصرف دان، کاهش هزینه و سود و زیان مرغدار دارد. لذا با در نظر گرفتن شرایط آب و هوایی مناطق مختلف، انتخاب و به کارگیری سیستم گرمایشی مناسب بسیار حائز اهمیت می‏ باشد. صنایع مرغداری شباهنگ طیور برای رفع نیاز مشتریان مختلف مدل‏ های متنوعی از هیترجت با سوخت گاز شهری، گاز مایع، گازوئیل، و دوگانه سوز تولید و عرضه می ‏نماید.

توضیحات
مشخصات فنی
پرسش و پاسخ

توضیحات

هیتر های حرارتی صنعتی شرکت شباهنگ طیور مناسب برای مرغداری ، سالن پرورش قارچ ، گلخانه ، محیط‌های کارگاهی ، بخاری کارگاهی ، کارخانه ، کارگاه صنعتی و هر محیطی که نیاز به تنظیم و کنترل دما دارد. جت هیتر مرغداری ، هیتر جت مرغداری

الف) هیتر زمینی
این نوع هیتر ها مخصوص استفاده در سالن های کشت و پرورش و تولید قارچ ، مرغداری ها ، گلخانه ها و… می‌باشد. این هیتر دارای پوشش دو جداره همراه با عایق حرارتی (ضخامت کوره 3 میلیمتر) می‌باشد و در دو مدل A (تک رادیاتور) و L (دو رادیاتور) تولید می‌شود. این مدل هیتر توانایی این را دارد که دمای سالنی به مساحت 250 متر مربع را در دمای 30 درجه سانتیگراد به صورت ثابت نگه دارد. (هیتر مرغداری هیتر سالن قارچ)

ب) جت هیتر (هیتر جت یا هیتر سقفی یا هیتر جتی)
این نوع جت هیتر ها مخصوص استفاده در مرغداری ها ، گلخانه ها سالن قارچ و… می‌باشد. جنس این جت هیتر تمام استیل است که دارای چهار قلاب برای نصب دستگاه روی سقف می‌باشد. جت هیتر سقفی (هیتر جت) سهند هواساز در سه مدل جت هیتر سوخت گازی و جت هیتر سوخت گازوئیلی و جت هیتر جت دوگانه سوز تولید می‌شود.

جت هیتر سقفی (هیتر جت سقفی یا هیتر موشکی)
– هیتر جت هیتر
– در سه مدل هیتر جت گازی ، هیتر جت گازوئیلی و جت هیتر دو گانه سوز
– هر کدام از جت هیتر ها دارای سه نوع ساده ، جت هیتر دودکش دار (دو موتوره) و جت هیتر اگزوز دار (دو موتوره)
– بدنه جت هیتر تمام استیل ضد زنگ
– دارای چهار قلاب برای نصب جت هیتر روی سقف
– گرمادهی بسیار بالا و مناسب هیتر جتی
– هیتر جت بسیار مناسب برای سالن مرغ داری سالن پرورش قارچ و مرغداری ها

مزایای رقابتی
– دمای محیط توسط ترموستات محیطی قابل نصب روی محصول قابل کنترل می‏ باشد.
– بر روی هیترجت ‏های با سوخت گازوئیل، شیربرقی خاصی تعبیه شده که در صورت خاموش شدن شعله ورود گازوئیل به پمپ و کوره را به صورت اتوماتیک قطع می‏ نماید.
– بر روی هیترجت ‏های با سوخت گاز وجود سنسور و میکروسوییچ باعث می‏ شود که چنانچه به هر علتی شعله خاموش شود، مسیر عبور گاز بسته شده و از بروز آتش سوزی و انفجار احتمالی جلوگیری گردد.
– امکان اتصال تمامی هیترجت‏ ها به سیستم ‏های اتوماسیون سالن‏ های مرغداری.
– ورق بدنه هیترجت از استیل ضدزنگ انتخاب شده که کاملا در مقابل رطوبت و آب مقاوم می‏ باشد.
– تابلو برق کاملا الکترونیکی و برد هیترجت‏ های الوند با حساسیت بالا طراحی و ساخته شده و پیش بینی ‏های لازم از جمله خاموش و روشن شدن اتوماتیک، نقص فنی، نوسانات برق و تغییرات فشار سوخت، در آن صورت گرفته است.
– تنظیم دقیق مجموعه سوخت هیترجت ‏های ساخت شرکت الوند باعث شده که کمترین مقدار آلاینده ‏ها از جمله مونواکسید در محیط منتشر شود.
– سیستم هیترجت‏ ها به گونه‏ای طراحی شده که امکان استفاده از آن فقط به عنوان تهویه نیز وجود داشته باشد و بدین ترتیب دمای یکنواختی در سالن محل استفاده ایجاد شود.

اجزای هیترجت

کوره: کوره از ورق‏ های نسوز AISI 310S با ضخامت بالا و مقاوم به حرارت مستقیم و طولانی مدت ساخته شده است.

پروانه: پروانه هدایت گرما از جنس استیل ضدزنگ و مقاوم به دمای بالا انتخاب شده است.

پمپ گازوئیل: از نوع دانفوس دانمارک Danfoss L5 شیربرقی سرخود می‏ باشد.

شیر گازی: ماداس یا برهما ایتالیا.

پایه ‏ها و قلاب‏ ها: پایه ها و قلاب های تعبیه شده بر روی بدنه خارجی هیترجت امکان نصب به دلخواه مشتری را در شرایط مختلف نظیر آویزان از سقف، مستقر بر روی میز، و یا ایستاده را میسر می ‏نماید.

کلاهک: وجود کلاهک تعدیل با قطر و زوایای دقیق مهندسی باعث هدایت و پرتاب هوای گرم تا فاصله 25 متری از دهانه هیترجت می‏ گردد.

سوخت: هیترجت های تک موتوره ی 100 هزار، با سوخت های گاز شهری، گاز مایع، گازوئیلی و دوگانه سوز( گاز-گازوئیل) تولید می شوند.

مشخصات فنی

ندارد

پرسش و پاسخ

فروش تجهیزات مرغداری در تهران

لوازم مرغداری

مرغ داری صنعتی

chicken Industrial
مرغداری
لوازم مرغداری در تهران,تجهیزات مرغداری در تهران,فروش لوازم مرغداری در تهران,فروش تجهیزات مرغداری در تهران,وسایل مرغداری,قیمت لوازم مرغداری,قیمت تجهیزات مرغداری,لیست قیمت تجهیزات مرغداری,لوازم مرغداری گوشتی,تجهیزات مرغداری گوشتی,آبخوری مرغداری,دانخوري مرغداری,خرید لوازم مرغداری,خرید تجهیزات مرغداری,فروشگاه لوازم مرغداری,فروشندگان لوازم مرغداری,فروش لوازم مرغداری,فروش تجهیزات مرغداری,تجهیزات کامل مرغداری,تجهیزات گرمایشی مرغداری,لوازم گرمایشی مرغداری,تجهیزات پیشرفته مرغداری,لوازم مورد نیاز مرغداری,آبخوری نيپل,دانخوري بشقابی,هواکش مرغداری,دانخوري بشقابی مرغداری گوشتی,هيتر مرغداری,هيتر دوگانه سوز مرغداری,آبخوری و دانخوري مرغداری گوشتی